назад Фільтри
Моє авто
Ціна
Від:
до:
Індекс навантаження
Від:
до:
Звʼяжіться з нами

Шини

? як обрати

Як підібрати шини?
1. Подивіться розмір на боковині встановленої шини. Він наведений в такому вигляді: 205/55 R16.
2. Альтернативні варіанти розмірів покришок вказані в керівництві на автомобіль, на стійці кузова, дверях водія, на кришці паливного лючка або «бардачка».
3. Скористайтеся підбирачем по авто або фільтром на нашому сайті.

Фільтри

Товарів з цим набором фільтрів не знайдено. Для скидання фільтрів, будь ласка натисніть "Скинути фільтри" і спробуйте задати інші параметри.

4,5
71264 оцінки
Наші переваги
Оптові ціни
1 рік розширеної гарантії
10 років на ринку
Власні склади у Києві, Харкові, Львові, Одесі та Дніпрі
Офіційний дилер Michelin, Goodyear, Continental, Gislaved, Uniroyal
Відгуки наших клієнтів
Руслан
27 квітня 2024
Задоволений роботою магазину ! шини приїхали на день швидше ніж очікувалось , одразу ж і поставив. Шини мішлен ХМ2 замовляю не перший раз, минулі проходили 8 років, потім поставив гудиер игл спорт2 проїздив 2 роки та продав разом з авто, дуже круті шини сподобались більше ніж мішлен, але цого разу замовив мішлен бо мого розміру гудиер не було,а про мішлен ХМ2 нічого поганого сказати не можу На авто яке експуатую зараз стояли шини ще з америки КУМХО, як поставив мішлен відразу відчув в першу чергу тишу в малоні , приемку мякість та накат! Висновок : шини ідеально підходять для комфортного пересування по нашим "ідельним" дорогам Минулий автомобіль був Део ланос 175/65/14 ,зараз хюндай соната 205/65/16 Друзі, купуйте якісні перевірені шини незалежно від класу автомобіля , це дешевше ніж памятник
Плюси: Акційна пропозиція 205/65/16 3512грн , гарантія 1 рік на будь які пошкодження від виродника
Мінуси: минулий мішлен був виробництва Тайланд, зараз Китай , як шина поведе себе далі невідомо (будемо сподіватись що мішлен не підведе)
Костя
26 квітня 2024
Дуже неякісна резина: не відʼїздила і сезон, на двох колесах по гулі
Наталия
26 квітня 2024
Хороші зносостійкі та тихі!!!!
Роман
26 квітня 2024
Як на мене то гарна резина із гарним співвідношенням ціна/якість. Зиму від'їздив без проблем, дорогу тримають добре.
Плюси: Не дуже шумні, ціна/якість
Мінуси: Поки не знайшов
Євген
25 квітня 2024
Взяв ARZ1 195/60/16 і перше відчуття дуже м'яка, у порівнянні з Goodyear набагато м'якше. По зносу ще рано казати але за таку ціну задоволений на 100%.Рекомендую на невеличкі авто.
Плюси: М'яка, гарно відбалансувалась.
Мінуси: Не виявлено поки ще.
Леонід
24 квітня 2024
Відкатав вже три комплекти шин на різних авто. Все влаштовує. Міцний корд.
Андрей
24 квітня 2024
Вагався при купівлі, але виявилось що даремно. Якісна гума за розумні гроші.
Плюси: Не шумна Добре зчеплення на сухому і на мокрому асфальті Досить м'яка
Мінуси: за місяць експлуатації не виявлено

Шини - можна економити на всьому, що завгодно, тільки не на безпеці. Експлуатаційні якості, продуктивність і працездатність - важливі фактори, акцент на які повинен робити автовласник під час купівлі шин. Ці параметри впливають не тільки на безпеку пересування, а й на характеристики керування, реакцію на будь-які дорожні ситуації, включно з гальмуванням, розгоном і тягово-ходовими властивостями. Гарна гума забезпечує комфорт пересування і оптимізує основне навантаження на вузли і механізми автомобіля.

Як підібрати правильні шини і на що звернути увагу під час покупки

У наш час, вибрати і купити гуму в Києві або інших містах України можливо онлайн, але через величезний асортимент, в такому розмаїтті легко загубитися, і без допомоги професіоналів не обійтися. Фахівці інтернет-магазину INFOSHINA допоможуть Вам підібрати оптимальну модель з урахуванням ваших побажань, параметрів авто і бюджету. Для тих автовласників, які надають перевагу обирати покришки самостійно, нижче ми представили корисну інформацію про різновиди та особливості різних типів шин.

Тип транспорту

Обов'язковим критерієм при виборі шин є тип транспортного засобу, на який вони будуть встановлені. В асортименті нашого інтернет-магазину представлені комплектуючі всіх модифікацій:

Легкові шини зазвичай об'єднують у собі чудові ходові характеристики, включно з керованістю і гальмуванням, а також володіють низьким рівнем шуму і високим індексом максимальної швидкості, що робить їх найпоширенішим вибором.

Позашляхова гума відрізняється високим профілем, глибоким рельєфним протекторним малюнком з масивними шашками. Це дає змогу долати різні перешкоди на малих швидкостях, а також проходити по бруду, грунту, камінню, болотистим місцевостям та іншим екстремальним ділянкам траси.

Легковантажні шини можуть володіти всіма перерахованими вище характеристиками, при цьому виготовляються вони зі специфічної гумової суміші, яка забезпечує оптимальне зчеплення з дорожнім покриттям, скорочує гальмівний шлях і сприяє економії палива. Їх особливість також полягає в укріплених боковинах і підвищеній вантажопідйомності.

Вантажні шини - великі, важкі, з рельєфним протектором і багатошаровою конструкцією каркаса. Вони відрізняються за типом вантажного транспортного засобу і за віссю встановлення. В останній категорії виділяють: рульову вісь; причіпну; ведучу; універсальні.

Особлива структура протектора шин для рульової осі дає змогу покришці моментально відгукуватися на команди керма. Тягово-зчіпні характеристики автошин ведучої осі дають змогу комфортно розганятися і гальмувати. Знижений опір коченню шин для причіпної осі дає змогу оптимізувати витрату пального, а універсальна гума має властивості і ведучих, і рульових покришок.

Конструкція шин для спецтехніки має бути багатошаровою, з посиленим каркасом і потужним брекерним шаром. Протекторний малюнок відповідає складним експлуатаційним умовам.

Сезонність

Залежно від складу компаунда і типу протектора автомобільні покришки розрізняють також за сезоном експлуатації. Виділяють зимові, літні та всесезонні.

Зимові. Мають особливу будову протектора: високий, рельєфний, з великою кількістю зчіпних крайок. Даний тип автошин випускається в трьох варіантах:

  • Шиповані. Призначені для їзди по найбільш важкодоступних місцях. Наприклад, на гірській трасі. У межах міста використання подібних комплектуючих небажано, а на території ЄС шину з шипами заборонили, оскільки вона псує дорожнє покриття. Купувати гуму з шипами рекомендується для складних дорожніх і кліматичних умов.
  • Фрикційні. Призначені для поїздок міськими та регіональними трасами. Їхня особливість - густа ламельна мережа, яка забезпечує надійний контакт з дорожнім покриттям, буквально прилипаючи до поверхні. Через цю особливість покришки ще називають "липучками". Фрикціонки випускаються зі скандинавським і європейським типом протектора. Європейські шини призначені для більш м'якого клімату і забезпечують комфортне керування на утрамбованому снігу, крижаному накаті, мокрому і сухому асфальті (якщо хочете купити шини для їзди по Києву, вибирайте саме цей тип). Скандинавський тип оснащений більш масивними блоками і має більш густу і убористу мережу ламелей. До складу компаунда такої гуми входить кремнієва крихта, щоб забезпечити хороше зчеплення зі снігом і льодом.
  • Під шип. Їхній протектор оснащений технологічними отворами, в які можна за необхідності вмонтувати сталеві шипи. Цей тип краще вибрати водіям, які в зимовий період чергують міські поїздки з екстремальними пригодами за містом.

Літні. Призначена для їзди при високих температурах дорожнього покриття і повітря. Автогума для літа більш жорстка, довше зношується, забезпечує хороші швидкісні характеристики.

Літні шини можна розділити на шосейні та спортивні. Перші розраховані на плавну їзду і мають хорошу дренажну систему. Другі забезпечують жорстке зчеплення з трасою, більш стійкі, розраховані на велику швидкість і різке гальмування.

Всесезонні. Мають універсальний протектор - для холодної і теплої пори року. Вони підходять для м'яких зим, коли перепади температури незначні. Експерти рекомендують використовувати такий тип шин для регіонів з м'яким кліматом.

Типорозмір

Один з основних критеріїв підбору автошин - розмірність. Покришка повинна повною мірою відповідати параметрам автомобіля і колісних дисків. Типорозмір включає:

  • посадковий діаметр;
  • ширину;
  • висоту профілю.

Всі ці показники наносяться на боковини покришок у вигляді буквено-числової формули. Щоб дізнатися рекомендований розмір шин для вашого авто, ознайомтеся з супровідною документацією до автомобіля. Також, виробники транспортних засобів дублюють цю інформацію у вигляді спеціальних табличок (наклейок).

Де вони можуть бути розташовані:

  • на внутрішній стороні кришки бардачка;
  • на торцевій частині водійських дверей;
  • на бічній стійці, з боку водійських дверей;
  • на внутрішній частині лючка бензобака.

Не змогли дізнатися типорозмір? Підберіть гуму використовуючи функціонал фільтрації товарів за параметрами авто. Вкажіть марку, модель, рік випуску і модифікацію вашого автомобіля і сайт автоматично відбере відповідні.

Як розшифрувати маркування шин

Щоб зробити правильний вибір, важливо розуміти значення маркування, яке виробники розміщують на боковині шин.

Розглянемо параметри на прикладі зимової гуми Continental WinterContact TS 870 195/65 R15 91T.

Типорозмір шини 195/65 R15 розшифровується так:

  • 195 - ширина протектора шини в міліметрах;
  • 65 - висота профілю в процентному співвідношенні до ширини;
  • R - означає радіальну конструкцію корду, найбільш поширену в сучасному шинобудуванні;
  • 15 - діаметр у дюймах;

Крім типорозміру на шинах вказують також параметри граничної швидкість і вантажопідйомності, на які розрахована шина.

У нашому прикладі:

  • 91 - це індекс навантаження, позначається цифрами і визначає максимальну вагу транспортного засобу, яку може витримати шина.
  • T - індекс швидкості, позначається латинськими літерами, в кожній з яких зашифровано гранично допустимий швидкісний режим для конкретної моделі.

Дізнатися значення формули можна в спеціалізованих таблицях, як тут.

Якщо після індексу навантаження і швидкості стоїть XL (Extra Load), як у гуми Goodyear UltraGrip Ice 3 195/55 R16 91T XL, значить її конструкція посилена міцнішою боковиною і каркасом.

Шинні компанії можуть додавати й інші відомості, вище перераховані лише основні параметри.

Типи малюнка протектора автомобільних шин

Малюнок протектора може бути симетричним спрямованим, симетричним ненаправленим і асиметричним. Спрямований забезпечує хороше зчеплення шини з дорогою навіть у сильний дощ. На боковини цих шин нанесено маркування Rotation, що вказує на бік встановлення.

Шини з ненаправленим малюнком більше підходить для сухого асфальту. Вони простіші в експлуатації і входять у базову комплектацію більшості сучасних автомобілів. Загалом ненаправлений малюнок є найпопулярнішим на ринку.

Гума з асиметричним протектором може використовуватися як у дощ, так і в посуху. Її встановлюють на чітко визначену сторону, про що свідчить маркування Outside і Inside.

Які бренди шин найбільш популярні в Україні?

Вітчизняний ринок пропонує безліч комплектуючих від провідних брендів. Але у водіїв є свої фаворити. Так, у преміум-сегменті лідирують Continental, Michelin, Goodyear, Bridgestone і Nokian. Перші рядки рейтингу в середньому класі шин посідають Hankook, Dunlop, Toyo, Nexen, Kumho і Gislaved. Популярністю в Україні користується і бюджетна гума від Arivo, Funtoma, Debica, Uniroyal, Kapsen, Kelly, Triangle, Premiorri. В InfoShina ви можете купити шини з доставкою в Київ у будь-якому із зазначених сегментів.

Переваги покупки шин в інтернет-магазині INFOSHINA

  • В асортименті нашого магазину представлено понад 400 брендів шин - провідних американських, європейських, азіатських і вітчизняних виробників. Каталог магазину постійно поповнюється новинками. Крім того, INFOSHINA є офіційним дилером Goodyear, Continental, Michelin, Nokian Tyres, Diplomat, General Tire, Arivo, Funtoma, Fulda, Sava, Kapsen, Voyager, Rosava і Premiorri.
  • Найнижчі ціни на шини в Україні.
  • Вигідні умови для оптових покупців.
  • Досвід роботи на ринку шин понад 10 років.
  • На всю продукцію надається гарантія якості, і додатково є розширена гарантія від ТОП-брендів.
  • Швидка доставка придбаних товарів (в середньому доставка займає 1-3 дні). Доставка здійснюється транспортними компаніями Нова Пошта і Автолюкс.
  • Можливість самостійно забрати покупку зі складів компанії:
    • Київ: вул. Чорноморська, 9; вул. Гната Хоткевича, 36А (лівий берег).
    • Харків: вул. Ак. Білецького, 34, к. 1; вул. Академіка Павлова 118А; просп. Героїв Харкова, 129А.
    • Львів: вул. Зелена, 147, буд. 1.
    • Дніпро: вул. Любарського, 98.
    • Одеса: вул. Житомирська, 116.
  • У точках самовивозу ви також можете скористатися послугами шиномонтажу.
  • Зручні способи оплати:
    • у пунктах самовивозу та у відділеннях транспортних компаній можна розрахуватися готівкою;
    • безготівковий розрахунок: після оформлення покупки менеджер магазину надсилає покупцеві факсом або на e-mail рахунок-фактуру, оплату можна здійснити у відділенні будь-якого банку або з розрахункового рахунку компанії клієнта;
    • карткою Visa/MasterCard у додатку LiqPay, розробленому фахівцями ПриватБанку.

Як купити нові шини онлайн

Щоб замовити шини онлайн на сайті "InfoShina" виберіть вподобану модель і товар. Далі, замовлення можна оформити по телефону або натисніть кнопку "Купити", вкажіть необхідну кількість одиниць і натисніть "Оформити замовлення". Після чого, заповніть спеціальну форму, де потрібно вказати контактну інформацію, зручний спосіб оплати і доставки, після чого підтвердити своє замовлення.

Також, на сторінці товару можна скористатися кнопкою "Швидке замовлення". Просто вкажіть свій номер телефону, і наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей і допоможуть оформити замовлення в телефонному режимі, за необхідності, зорієнтують за асортиментом і підкажуть, які покришки краще купити.

Найбільш поширені запитання

Як правильно зберігати шини?

  • З дисками - скласти в стопку або підвісити вертикально
  • Без дисків - поставити вертикально і кожні 2-3 тижні провертати на 20-30 градусів, щоб не виникало деформацій у найбільш навантажених зонах

Щоб продовжити термін експлуатації покришок, слід прибирати їх у спеціальні чохли і залишити в приміщенні з оптимальним мікрокліматом. Детальніше про правила зберігання гуми в цій статті.

Що перевірити під час купівлі нової гуми? Зверніть увагу на дату виробництва, типорозмір і наявність помітних тріщин, порізів та інших дефектів. В обов'язковому порядку зберігайте товарний чек на випадок виникнення гарантійного випадку.

Як визначити ступінь зносу гуми? Деякі шини мають колірні індикатори для визначення зносу. Можна також виміряти глибину протектора. Тут ви знайдете більше інформації про способи визначення зносу шин.

Чи обов'язково купувати шини поточного року випуску? Ні, нові шини можуть зберігатися на складі без втрати якості кілька років. Орієнтуйтеся на гарантійний термін, встановлений виробником.

Як дізнатися рік виготовлення шини? Його вказують на бічній поверхні покришки у вигляді овального штампа з 4-ма цифрами. Перші дві цифри вказують на тиждень року, а другі на рік випуску.

Коли потрібно міняти гуму? Зимову використовують не раніше 1 вересня, коли середньодобова температура знижується до +5 - +7°С (незалежно від опадів); Літню використовують не раніше 1 березня, коли припиняються нічні заморозки, а мінімальна середньодобова температура досягає показника +8 - +10°С.

⭐ Популярні типорозміри шин

Найпопулярніші типорозміри легкових шин 205/55 R16 195/65 R15 185/65 R14 215/65 R16 175/70 R13

📌 Популярні діаметри шин

Найпопулярніші діаметри легкових шин R13 R14 R15 R16 R17 R18

🔥 Популярні бренди шин преміум класу

ТОП-5 популярних брендів шин преміум класу Michelin Continental Goodyear Nokian Tyres Bridgestone

💥 Популярні бренди шин бюджетного класу

ТОП-5 популярних брендів шин бюджетного класу Kelly Gislaved Hankook Matador Premiorri

Ціни на шини в квітні 2024 року

Модель Ціна
Arcron All Climate AC-1 1954
Goodyear UltraGrip Performance G1 4127
Dunlop SP QuattroMaxx 5487
Ovation VI-616 (універсальна) 9705
Vredestein Ultrac Pro 3996