назад Фільтри
Сезон: зимові ×
Моє авто
Сезон: зимові ×
Ціна
Від:
до:
Індекс навантаження
Від:
до:
Звʼяжіться з нами

Зимові шини

? як обрати

Як підібрати шини?
1. Подивіться розмір на боковині встановленої шини. Він наведений в такому вигляді: 205/55 R16.
2. Альтернативні варіанти розмірів покришок вказані в керівництві на автомобіль, на стійці кузова, дверях водія, на кришці паливного лючка або «бардачка».
3. Скористайтеся підбирачем по авто або фільтром на нашому сайті.

Фільтри

Товарів з цим набором фільтрів не знайдено. Для скидання фільтрів, будь ласка натисніть "Скинути фільтри" і спробуйте задати інші параметри.

4,5
26130 оцінок
Наші переваги
Оптові ціни
1 рік розширеної гарантії
10 років на ринку
Власні склади у Києві, Харкові, Львові, Одесі та Дніпрі
Офіційний дилер Michelin, Goodyear, Continental, Gislaved, Uniroyal
Відгуки наших клієнтів
Костя
26 квітня 2024
Дуже неякісна резина: не відʼїздила і сезон, на двох колесах по гулі
Роман
26 квітня 2024
Як на мене то гарна резина із гарним співвідношенням ціна/якість. Зиму від'їздив без проблем, дорогу тримають добре.
Плюси: Не дуже шумні, ціна/якість
Мінуси: Поки не знайшов
Леонід
24 квітня 2024
Відкатав вже три комплекти шин на різних авто. Все влаштовує. Міцний корд.
Ілля
21 квітня 2024
Купував на 9 ланцер і залишився задоволеним. Дорогу тримає відмінно, в поворотах також ведуть себе впевнено. Доволі тихі, чудово балансуються і на поганій дорозі все окей. Ціна звісно наче і велика, але воно того вартує.
Плюси: Комфорт, керованість, дизайн.
Мінуси: Не побачив
Юрій
21 квітня 2024
За підсумками сезону експулатації нарікань немає
Олександр
21 квітня 2024
Я дуже задоволений даним брендом. Я собі купую на всі машини тільки його. Колись був обмежений бюджет, і був вибір між б/у або нова Кітай. Вибір мій був на Кітай. І я не пожалів про вибір. Я цей брендж ставив на BMW X5 f15 R20 (різноширокі), ставив на AUDI A4 R18, ставив на Хендай Санта Фе R18, а також на Passat CC R18. Я всім друзям рекомендую цей бренд, та всі хто переходить на нього, всі задоволені.
Плюси: Ціна гарна Комфортно Гарно тримають дорогу
Мінуси: Не замітив
володимир
18 квітня 2024
Відмінна шина,цілком задоволений,рекомендую всім !!!

Сезонність покришок - важлива характеристика, яку ні в якому разі не можна ігнорувати. Адже від того, чи змінив водій гуму перед настанням холоду, залежить не тільки його благополуччя, але безпека чи навіть життя всіх учасників дорожнього руху. Купити зимові шини варто заздалегідь, щоб мати час на підготовку до нового сезону. У чому ж полягає особливість зимових покришок?

Хімічний склад зимової гуми

Основною властивістю, що відрізняє зимові покришки від літніх, є хімічний склад компаунда. Літня гума, при низьких температурах твердне і втрачає еластичність. Це призводить до зменшення зчеплення з поверхнею і підвищує небезпеку використання.

Матеріали, які застосовуються при виробництві шин для низьких температур, вирішують цю проблему. У зимових покришках можуть бути використані:

  • натуральний каучук - гарантує еластичність і пружність, забезпечуючи кращу маневреність на слизьких поверхнях;
  • штучний каучук - впливає на ходові показники, такі як знос, зчеплення і гальмування;
  • технічний вуглець або сажа - визначає зносостійкість і міцність виробу;
  • силіка - саме вона стала відмінним замінником сажі для зимових шин, завдяки стійкості до низьких температур;
  • сірка - служить допоміжним елементом для зв'язку молекул вищеописаних полімерів;
  • натуральні олії або смоли - пом'якшують і служать для збереження еластичності навіть в екстремально низьких температурах.

Ці компоненти здатні забезпечити високу якість і відмінні експлуатаційні характеристики зимових шин.

Особливості малюнка протектора зимової гуми

Протекторний малюнок шин для холодної пори року буває декількох типів.

Симетричний малюнок дуже поширений і вважається універсальним. Переважно такі моделі мають досить високий рівень гучності в експлуатації по місту, належать до середнього і бюджетного сегменту.

З асиметричним протектором випускають більш дорогі шини, які на міських дорогах менш гучні.

Спрямований малюнок відповідає за якісне відведення води із плями контакту з дорогою. Такі шини маркуються стрілкою з вказівкою напрямку обертання колеса для правильної установки.

Шиповані і фрикційні шини

Для зимового періоду дуже важливо зчеплення зі слизькими, засніженими або вологими поверхнями. Тому виділяють кілька типів гуми.

Шиповані шини мають як плюси, так і мінуси. З одного боку, на льоду і щільному сніжному покритті, такий тип гуми може істотно скоротити гальмівний шлях і зменшити час розгону. Але, з іншого боку, на чистому асфальті, шипи значно зменшують зчеплення, що легко може призвести до неконтрольованого заносу, а також значного збільшення гальмівного шляху.

Існують також шини «під шип» - вони мають цілий комплекс технологічних отворів, куди шипи можна вмонтувати додатково.

Нарешті, третій вид зимових покришок - фрикційні. Завдяки особливій структурі протектора і щільній ламелізаціі, такі шини нібито прилипають до поверхні. За цю особливість в народі вони і отримали назву «липучка».

Особливості будови каркаса

Сучасні виробники шин піклуються про своїх клієнтів, тому намагаються зробити свою продукцію максимально комфортною і безпечною. Це виражається в особливостях будови каркаса зимових шин. Йдеться про те, що багато моделей сьогодні оснащені додатковими ущільнювачами в боковинах. Або ж для бічних частин використовується більш щільний матеріал.

Така технологія необхідна для того, щоб запобігти пошкодженню покришки від наїзду на перешкоду, непомітну під снігом. Дуже актуальною ця корисна властивість гуми буде для українських доріг, які поки що далекі від досконалості.

Правила виживання: як їздити взимку і на що звертати увагу

Вітчизняні зими, як відомо, мають непередбачуваний характер. Дощ може перетворитися в ожеледь, яка миттєво вкривається шаром пухнастого снігу. У таких екстремальних умовах необхідно дотримуватися ряду пересторог.

Для початку, необхідно знизити швидкісний режим. Це допоможе вчасно помітити небезпеку і зупинитися при необхідності. Також, не можна робити різких маневрів - це може привести до занесення і створити аварійну ситуацію на дорозі.

Крім того, взимку слід уважно дотримуватися дистанції з попереднім автомобілем, адже на слизькій поверхні гальмівний шлях збільшується в кілька разів.

І, нарешті, важливо стежити за тиском в шинах. Виробники автомобілів в інструкціях повідомляють про те, яким повинен бути цей показник для того чи іншого типорозміру в різні пори року. Цих рекомендацій необхідно дотримуватися неухильно, регулярно перевіряючи тиск. Це допоможе продовжити термін експлуатації покришки і зберегти безпеку водія і пасажирів.

Коли «перевзуватися»

Зимова гума, як правило, має маркування на боковинах, що вказує, за яких саме температур необхідно міняти шини. Як правило, це середньодобовий показник + 7°С. При такій температурі літня покришка вже почне «дерев'яніти», так що пора вирушати на СТО.

Як зрозуміти, що пора міняти зношену гуму

Допустимий рівень зносу зимової гуми - 4 мм. Це показник глибини канавок між блоками протектора. Визначити її можна самостійно, за допомогою лінійки або монетки. Але краще звернутися до фахівців, які можуть додатково провести діагностику і виявити можливі проблеми.

Умови зберігання

Після закінчення сезону зимову гуму очищують від бруду, маркують і знижують тиск до 1-1,5 атмосфер. Зберігати її потрібно в темних прохолодних приміщеннях, у вертикальному положенні. Для цього існують спеціальні стелажі. У теплу пору року зимові шини необхідно кілька разів перевертати, щоб уникнути деформації.

Де міняти гуму

Деякі автовласники змінюють шини самостійно. Це небезпечно, томущо може призвести до помилок установки, і, як наслідок, спровокувати аварію або псування гуми. Ось чому важливо довіритися професіоналам - в перевірених СТО фахівці швидко і безпечно впораються з цим завданням. А ось водії Києва можуть звернутися за допомогою в Інфошину!

Чому варто вибрати Інфошину

У нашому інтернет-магазині ви знайдете тільки сертифіковану продукцію від світових виробників з надійною гарантією. Всі шини зберігаються на складі в ідеальних умовах. Наші менеджери нададуть будь-яку допомогу у виборі шин, швидко і якісно оформлять замовлення. Щоб купити зимові шини вам знадобиться мінімальна кількість часу. Доступні ціни та доставка по всій Україні - ось переваги, які надає Інфошина!

✔️ Популярні типорозміри зимових шин

Найпопулярніші типорозміри зимових шин 205/55 R16 195/65 R15 185/65 R14 215/65 R16 175/70 R13

✔️ Популярні діаметри зимових шин

Найпопулярніші діаметри зимових шин R13 R14 R15 R16 R17 R18 R19

✔️ Популярні бренди зимових шин

ТОП-5 популярних брендів зимових шин Michelin Continental Goodyear Nokian Tyres Bridgestone

Ціни на зимові шини

Модель Ціна
Bridgestone Ice Cruiser 7000S 4572
Tracmax X-privilo S330 4498
Ilink Snowgripper II 3087
Funtoma Roadfun Winter 1659
Goodyear UltraGrip Performance G1 4127