назад Фільтри
Призначення: Трансмісійне масло ×
Ціна
Від:
до:
Звʼяжіться з нами

Трансмісійні мастила

? як обрати
  1. Підбирайте масло по типу двигуна і за хімічним складом. Мінеральне підійде для авто з карбюраторним двигуном, напівсинтетичне - для карбюраторних і інжекторних. Синтетичне масло є універсальним і підійде для двигуна будь-якого типу.
  2. Важлива в`язкість масла, від якої залежить рівень перегріву двигуна. Для літнього періоду підійде більш густе, взимку - з меншим ступенем в`язкості, найкраще - мінеральне або синтетичне.
  3. Враховуйте марку автомобіля при виборі масла.
  4. Скористайтеся системою фільтрів на нашому сайті.
Фільтри

Товарів з цим набором фільтрів не знайдено. Для скидання фільтрів, будь ласка натисніть "Скинути фільтри" і спробуйте задати інші параметри.

4,5
520 оцінок
Наші переваги
Оптові ціни
1 рік розширеної гарантії
10 років на ринку
Власні склади у Києві, Харкові, Львові, Одесі та Дніпрі
Офіційний дилер Michelin, Goodyear, Continental, Gislaved, Uniroyal

Як вибрати і купити трансмісійне масло для автомобіля

Головним призначенням масел для трансмісії є створення тонкої масляної плівки на поверхні елементів трансмісій різних транспортних засобів: легкових і вантажних авто, спецтехніки (тракторів, підйомників, дорожньо-будівельного транспорту і інших), пасажирських автобусів. Крім того, трансмісійне масло також застосовують для догляду за промисловим обладнанням.

Фактично, це базові масляні суміші, насичені різними присадками. Їх основними компонентами стали масла з мінеральною, напівсинтетичною або синтетичною основою.

Так як трансмісійні масла повинні залишатися працездатними при дуже широкому температурному діапазоні (від 60 градусів морозу до 150 градусів спеки), їх якість і характеристики мають величезне значення.

Навіщо потрібні масла для трансмісій:

  • вони оберігають поверхні від зносу і тертя, від заїдання і деформації;
  • мінімізують енергетичні втрати на тертя;
  • відводять тепло від деталей, що труться;
  • знижують шум і вібрацію, зменшують інтенсивність ударних навантажень.

Розробкою формул і виробництвом таких масел займаються різні компанії в Європі, США та інших країнах.

Як вибрати підходяще трансмісійне масло

Щоб коректно виконувати свої завдання, масла зберігають стабільну в'язкість при перепадах температур і стійкість до змивання водою. Крім того, вони сумісні з гумовими ущільнювачами, не піняться і залишаються придатними до використання навіть після тривалого зберігання.

Тепер зрозуміло, якими повинні бути масла, але також варто описати те, чого масла для трансмісій не повинні робити. Масляні суміші ні в якому разі не повинні включати токсичних компонентів, окислюватися або викликати корозію на деталях трансмісії.

Поєднання всіх цих характеристик стає можливим завдяки застосуванню спеціальних присадок (протизносні, антиокисні, антикорозійні, антипінні, протикорозійні та інші).

Зазвичай трансмісійне масло міняють при проходженні 75-150 тис. км, а якщо транспорт використовується рідко, то з інтервалом в 3-7 років.

Підбираючи масло в магазині, варто врахувати такі фактори як питомі навантаження, що впливають на механізм, і швидкість відносного ковзання. Відштовхуючись від цього, можна вибрати масла з певним рівнем в'язкості і концентрацією присадок. Особливу увагу варто приділити присадкам проти задирак. Вони зазвичай містять хімічні сполуки з сіркою, за рахунок цього при настанні критичної ситуації змінюють структуру металу: верхній шар перетворюється в тонку плівку. В результаті, не утворюються задираки. Але це справедливо тільки для чавуну і сталі.

Найчастіше власники легкових авто воліють купити трансмісійне масло GL-4 або GL-5 (зарубіжна класифікація), або ж ТМ-4 і ТМ-5 (вітчизняна класифікація).

Не менш важливою характеристикою стає в'язкість масла. Її можна визначити по маркуванню. Відповідно до системи стандартів SAE, зимові суміші отримують букву W, і маркування виглядає так: 70 W, 80 W.

При цьому, літні масла не мають індексу і позначаються просто цифрами (80, 85, 140).

Крім цього, існують всесезонні масла, які позначаються двома цифрами, розділеними буквою W. Перша з них вказує на рівень в'язкості масла в мороз (при мінусовій температурі), а друга - в спеку.

Ціна трансмісійного масла безпосередньо залежить від виробника і складу. Хороші, високоякісні масла можна легко купити в найближчому офф-лайновому магазині або інтернеті з доставкою.