назад Фільтри
Тип основи масла: Синтетичне ×
Призначення: Трансмісійне масло ×
Ціна
Від:
до:
Звʼяжіться з нами

Синтетичні трансмісійні мастила

? як обрати
  1. Підбирайте масло по типу двигуна і за хімічним складом. Мінеральне підійде для авто з карбюраторним двигуном, напівсинтетичне - для карбюраторних і інжекторних. Синтетичне масло є універсальним і підійде для двигуна будь-якого типу.
  2. Важлива в`язкість масла, від якої залежить рівень перегріву двигуна. Для літнього періоду підійде більш густе, взимку - з меншим ступенем в`язкості, найкраще - мінеральне або синтетичне.
  3. Враховуйте марку автомобіля при виборі масла.
  4. Скористайтеся системою фільтрів на нашому сайті.
Фільтри

Товарів з цим набором фільтрів не знайдено. Для скидання фільтрів, будь ласка натисніть "Скинути фільтри" і спробуйте задати інші параметри.

Наші переваги
Оптові ціни
1 рік розширеної гарантії
10 років на ринку
Власні склади у Києві, Харкові, Львові, Одесі та Дніпрі
Офіційний дилер Michelin, Goodyear, Continental, Gislaved, Uniroyal

Найкраща синтетична трансмісійна олива в Україні з доставкою додому

Так само, як двигун потребує якісної мастильної рідини, коробка перемикання передач повинна бути забезпечена спеціальним, правильно підібраним маслом. Інфошина представляє каталог висококласних мастильних матеріалів, які підходять для обслуговування автоматичних та механічних КПП. Продукція найрізноманітніших виробників з усього світу розділена на групи та категорії, тому вам буде зручно користуватися сайтом нашого інтернет-магазину.

Синтетична трансмісійна олива: ключові переваги

За складом, якістю та характеристиками оливи можуть бути синтетичними, напівсинтетичними та мінеральними. Синтетичне масло, ціна якого перевищує всі інші аналоги, за якістю значно краще, ніж мінеральні і напівсинтетика. Це помітно за загальними характеристиками, миючими властивостями та в'язко-температурними показниками.

Основою таких масел виступають нафтопродукти. Їх ретельно очищають та піддають органічному синтезу. Таким чином, виходять різні речовини. Базою для автомастила синтетика може стати:

  • гліколь;
  • поліальфаолефін (ПАТ);
  • силікон;
  • складний ефір.

Найбільш популярними стали синтетичні трансмісійні оливи з ПАТ. Вони отримують високий індекс в'язкості, що свідчить про здатність запустити автомобіль без прогріву в морози. Крім того, такі суміші ефективно захищають механізм у спеку.

У сучасних магазинах складно буде знайти синтетичні мастила на основі гліколей, тому що їх припинили випускати. Причина в тому, що такі речовини протипоказано змішувати з оливами на іншій основі. В результаті гліколь став застосовуватися тільки для виробництва антифризу.

Купити синтетичну трансмісійну оливу варто з низки причин:

  • плинність - за цим показником синтетична олива перевершує як мінеральну, так і напівсинтетичну оливу. В результаті, синтетика знижує силу тертя між деталями КПП і скорочує паливну витрату;
  • стабільність формули – такі оливи стійкіші до перепадів температур, що позитивно позначається на працездатності агрегату в зимовий час. Олива утворює захисну плівку на всіх металевих поверхнях, не застигає взимку і не розтікається у спеку;
  • довговічність – за рахунок чудової в'язкості синтетичні автомобільні оливи залишаються працездатними протягом усього періоду експлуатації;
  • ефективність миючих та антизносних присадок;
  • чудова база для різних добавок – завдяки синтетичній основі всі додаткові компоненти та присадки добре розчиняються в базі та не випадають в осад.

Звичайно, не можна не згадати про недоліки, характерні для мастил на синтетичній основі. Синтетичні трансмісійні оливи коштують помітно дорожче, ніж інші типи рідин. В усьому винні дорогі технології та сировина, а також формули та розробки, що постійно вдосконалюються.