назад Фільтри
Тип основи масла: Мінеральне ×
Призначення: Моторні мастила ×
Ціна
Від:
до:
Звʼяжіться з нами

Мінеральні моторні мастила

? як обрати
  1. Підбирайте масло по типу двигуна і за хімічним складом. Мінеральне підійде для авто з карбюраторним двигуном, напівсинтетичне - для карбюраторних і інжекторних. Синтетичне масло є універсальним і підійде для двигуна будь-якого типу.
  2. Важлива в`язкість масла, від якої залежить рівень перегріву двигуна. Для літнього періоду підійде більш густе, взимку - з меншим ступенем в`язкості, найкраще - мінеральне або синтетичне.
  3. Враховуйте марку автомобіля при виборі масла.
  4. Скористайтеся системою фільтрів на нашому сайті.
Фільтри

Товарів з цим набором фільтрів не знайдено. Для скидання фільтрів, будь ласка натисніть "Скинути фільтри" і спробуйте задати інші параметри.

Наші переваги
Оптові ціни
1 рік розширеної гарантії
10 років на ринку
Власні склади у Києві, Харкові, Львові, Одесі та Дніпрі
Офіційний дилер Michelin, Goodyear, Continental, Gislaved, Uniroyal

Мінеральна моторна олива: переваги та особливості

Підбір мастил для заливки в двигун автомобіля має таке ж значення, як вибір шин або дисків. Від якості продукту та його відповідності рекомендаціям автовиробника безпосередньо залежить працездатність та продуктивність транспортного засобу.

Завдання та функції моторного мастила

Потрапляючи в двигун, мастильна рідина розподіляється по всій його внутрішній поверхні, утворюючи тонку та міцну плівку. Цей захист дозволяє металевим деталям контактувати один з одним без ризику появи задир та подряпин. Сучасне мінеральне моторне масло також допомагає захистити агрегат від корозії, регулює температуру всередині двигуна і м'яко знімає кіптяву.

Узагальнивши, можна скласти список проблем, які усуває мастильна рідина:

  • тертя між контактуючими деталями;
  • передчасне зношування та механічні пошкодження деталей;
  • прорив газів із камери згоряння (шляхом ущільнення зазорів);
  • поява та поширення іржі;
  • перегрів;
  • поява продуктів зносу в зоні тертя (мастила збирають на себе і виводять дрібнодисперсну стружку).

Потрібно відзначити, що у порівнянні з синтетичними та напівсинтетичними рідинами мінеральні моторні оливи демонструють посередні характеристики. Їх в'язкість не настільки стабільна, а миюча дія досить м'яка. Проте значною перевагою для багатьох автомобілістів стає демократична ціна таких мастил. Більше того, саме дбайливе очищення є актуальним для транспорту з пробігом.

Мінеральні моторні оливи: склад та технологія виробництва

Основою для мінеральних масел стає натуральна нафта, точніше продукт, отриманий в результаті її обробки. Нафта піддається багаторазовому очищенню і перегонці, з неї отримують мазуту і потім використовують для виготовлення мастил. Деякі оливи створені з рослинних компонентів, сировину для них спеціально вирощують у промислових масштабах.

Незважаючи на те, що з кожним роком технології стають все більш точними та якісними, мінеральні оливи все одно поступаються синтетичним рідинам за багатьма параметрами. Наприклад, вони не витримують екстремально високих та низьких температур. Тобто рівень їхньої в'язкості відносно нестабільний.

Щоб поліпшити характеристики продукту, виробники використовують синтетичні присадки. У моторне масло мінерального типу додають спеціальні стабілізуючі компоненти, а також миючі, антикорозійні та інші елементи.

В інтернет-магазині Інфошина ви знайдете кращі товари, надані надійними компаніями, що заслуговують на довіру. Тут вам допоможуть підібрати та купити мінеральну моторну оливу з ідеальними характеристиками. Доставка онлайн-замовлень здійснюється в найкоротші терміни. Ви можете обрати доставку додому або до поштового відділення. Також можна самостійно отримати своє замовлення в одному з п'яти пунктів видачі у найбільших містах країни.