назад Фільтри
Призначення: Універсальне масло ×
Ціна
Від:
до:
Звʼяжіться з нами

Універсальні мастила

? як обрати
  1. Підбирайте масло по типу двигуна і за хімічним складом. Мінеральне підійде для авто з карбюраторним двигуном, напівсинтетичне - для карбюраторних і інжекторних. Синтетичне масло є універсальним і підійде для двигуна будь-якого типу.
  2. Важлива в`язкість масла, від якої залежить рівень перегріву двигуна. Для літнього періоду підійде більш густе, взимку - з меншим ступенем в`язкості, найкраще - мінеральне або синтетичне.
  3. Враховуйте марку автомобіля при виборі масла.
  4. Скористайтеся системою фільтрів на нашому сайті.
Фільтри

Товарів з цим набором фільтрів не знайдено. Для скидання фільтрів, будь ласка натисніть "Скинути фільтри" і спробуйте задати інші параметри.

5,0
2 оцінки
Наші переваги
Оптові ціни
1 рік розширеної гарантії
10 років на ринку
Власні склади у Києві, Харкові, Львові, Одесі та Дніпрі
Офіційний дилер Michelin, Goodyear, Continental, Gislaved, Uniroyal

Універсальне масло: склад, характеристики, рекомендації з вибору

Підбираючи масло для конкретного типу автомобільного движка, слід розуміти, що не кожна масляна суміш підійде для догляду і за бензиновим, і за дизельним мотором. Фактично, для кожного виду двигуна потрібно масло з конкретним набором присадок. У той час як для звичайного автовласника це не є великою проблемою, для тих, хто розпоряджається цілим автопарком, означає зростання витрат на обслуговування авто. Універсальне масло допоможе спростити догляд за великим парком, де присутні вантажні та легкові автомобілі, автобуси і спецтехніка.

Які масла називають універсальними і чому

За рахунок спеціального складу подібні масляні суміші підходять практично для будь-яких моторів.

Потрібно відзначити, що основа в усіх видах масел однакова: синтетична, напівсинтетична або мінеральна. Відмінності полягають тільки в присадках і активних компонентах. У складі універсальних масел пакет присадок продуманий настільки, що прекрасно справляється з процесами, що проходять як в моторах на бензині, так і в дизельних агрегатах.

Фахівці рекомендують міняти універсальне масло не рідше, ніж через кожні 4 тис. км пробігу. Це актуально для України, так як тут простежується тенденція використання низькоякісного дизеля. При цьому, в європейських країнах ця цифра трохи інша - 5-6 тис. км пробігу. Це пов'язано з тим, що при використанні масла з універсальними властивостями з'являється окис, яка шкодить двигуну і може прискорити його знос.

У тому випадку, коли автомобіліст не впевнений в якості палива, йому, можливо, варто перейти на дизельне масло. Воно містить високоефективні присадки і компоненти, які призначені для нейтралізації подібних процесів.

Перш ніж купити масло універсальне, варто розібратися з маркуванням таких сумішей. Масла, які надходять в США, Канаду і Мексику, сертифікують за стандартом ACEA. Вони отримують подвійне маркування з такими ж категоріями, що і дизельні або бензинові масла (S і C). На упаковці універсальних сумішей можна побачити символи SF / CC, SG / CD, SJ / SF-4 та інші.

Але тут зазначені початкові літери дозволяють встановити пріоритетне використання олії для того чи іншого типу мотора.

Купити олію універсальну легко можна як в звичайному магазині, так і в інтернеті з адресною доставкою або до найближчого пункту видачі.