назад Фільтри
Тип основи масла: Напівсинтетичне ×
Ціна
Від:
до:
Звʼяжіться з нами

Напівсинтетичні мастила

? як обрати
  1. Підбирайте масло по типу двигуна і за хімічним складом. Мінеральне підійде для авто з карбюраторним двигуном, напівсинтетичне - для карбюраторних і інжекторних. Синтетичне масло є універсальним і підійде для двигуна будь-якого типу.
  2. Важлива в`язкість масла, від якої залежить рівень перегріву двигуна. Для літнього періоду підійде більш густе, взимку - з меншим ступенем в`язкості, найкраще - мінеральне або синтетичне.
  3. Враховуйте марку автомобіля при виборі масла.
  4. Скористайтеся системою фільтрів на нашому сайті.
Фільтри

Товарів з цим набором фільтрів не знайдено. Для скидання фільтрів, будь ласка натисніть "Скинути фільтри" і спробуйте задати інші параметри.

4,4
335 оцінок
Наші переваги
Оптові ціни
1 рік розширеної гарантії
10 років на ринку
Власні склади у Києві, Харкові, Львові, Одесі та Дніпрі
Офіційний дилер Michelin, Goodyear, Continental, Gislaved, Uniroyal

Напівсинтетичні оливи: склад та ключові характеристики

Інфошина представляє чудовий вибір висококласних моторних та трансмісійних масел від найкращих світових виробників. На даній сторінці каталогу нашого інтернет-магазину зібрані мастила категорії «напівсинтетика». Вони відрізняються від повністю синтетичних і мінеральних мастил складом, властивостями та ціною.

Будучи своєрідним компромісом, напівсинтетична олива має середню вартість та характеристики. Її виготовляють на основі перероблених нафтопродуктів, проте для стабілізації додають низку потужних синтетичних присадок. В результаті, такі рідини мають вищі експлуатаційні властивості, ніж мінеральні, але коштують дешевше, ніж синтетичні. Застосовувати напівсинтетичні оливи можна для догляду за будь-якими транспортними засобами.

Що важливо знати про напівсинтетичні масла

На сьогоднішній день не існує строгих стандартів щодо складу таких масляних сумішей. Пропорції можуть бути різними, зазвичай вміст синтетичних присадок коливається від 30% до 50%. Саме тому напівсинтетика не настільки стабільна при дуже високих або навпаки низьких температурах, як повністю синтетичні оливи. Це говорить про те, що в зимовий час мотор може запускатися складніше, а в літню олива швидше прогорятиме. Однак у порівнянні з мінеральним напівсинтетичним машинним маслом демонструє більш високу стійкість до загустіння і розрідження. Воно працює довше і дозволяє збільшити проміжки між доливкою нової порції або повною заміною.

Цікаво, що присадки мають різні властивості та виконують унікальні завдання. Їх поділяють на три основні типи: модифікуючі, що захищають механізм і захищають базове масло-основу. Крім цього дія добавок може бути спрямована на очищення стінок агрегату від нагару та кіптяви, захист металевих елементів від корозії, зниження ризику комкування окремих частинок масляної суміші. Загалом, в оливах може бути до 30 присадок з різними функціями.

Про призначення та властивості кожного конкретного продукту можна дізнатися з маркування. Виробники використовують стандартні загальноприйняті значення, щоб проілюструвати рівень в'язкості чи інші особливості товару.

Як вибрати та купити напівсинтетичне масло

Фахівці Інфошина розділили весь асортимент напівсинтетичних масел на групи за різними критеріями: в'язкістю, призначенням, типом двигунів, ціною, класифікаціями AGEA та API. Якщо вам потрібна додаткова інформація або допомога з підбором, зверніться до наших консультантів.

Доставка онлайн-замовлень здійснюється по всій Україні. Залежно від вашого побажання, напівсинтетична олива буде привезена до поштового відділення вашого міста або прямо до порога вашого будинку. Жителів великих міст доступний самовивіз, пункти видачі ми розмістили у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові.