назад Фільтри
Тип двигуна: Бензин ×
Ціна
Від:
до:
Звʼяжіться з нами

Мастила для бензинових двигунів

? як обрати
  1. Підбирайте масло по типу двигуна і за хімічним складом. Мінеральне підійде для авто з карбюраторним двигуном, напівсинтетичне - для карбюраторних і інжекторних. Синтетичне масло є універсальним і підійде для двигуна будь-якого типу.
  2. Важлива в`язкість масла, від якої залежить рівень перегріву двигуна. Для літнього періоду підійде більш густе, взимку - з меншим ступенем в`язкості, найкраще - мінеральне або синтетичне.
  3. Враховуйте марку автомобіля при виборі масла.
  4. Скористайтеся системою фільтрів на нашому сайті.
Фільтри

Товарів з цим набором фільтрів не знайдено. Для скидання фільтрів, будь ласка натисніть "Скинути фільтри" і спробуйте задати інші параметри.

4,5
717 оцінок
Наші переваги
Оптові ціни
1 рік розширеної гарантії
10 років на ринку
Власні склади у Києві, Харкові, Львові, Одесі та Дніпрі
Офіційний дилер Michelin, Goodyear, Continental, Gislaved, Uniroyal

Автомастила для бензинових двигунів: характеристики, рекомендації щодо вибору

Для автомобілів з бензиновими двигунами експерти рекомендують вибирати види масел з синтетичної основою або напівсинтетику. При цьому, застосовувати матеріали на мінеральній основі зовсім не варто. Незважаючи на те, що найкращим варіантом вважається високоякісна синтетика, більшість автовласників, все ж, вибирають напівсинтетичні автомасла для бензинових двигунів.

Переваги синтетичних масел

Сучасні суміші на синтетичній основі мають ряд дуже важливих переваг:

  • здатні витримувати високі і низькі температури;
  • містять безліч функціональних присадок;
  • швидко розподіляються в перші секунди після запуску.

Однак якщо потрібно купити масло для бензинового двигуна з деяким пробігом, то ідеальним варіантом стануть напівсинтетичні суміші. Наприклад, в тому випадку, коли авто служить більше 10-ти років або пройшло більше 100 тис. км.

В'язкість масла для бензинових двигунів

Для зимового періоду виробники масел рекомендують вибирати суміші з буквою W (за стандартом SAE). Зазвичай поруч з цією буквою знаходиться цифра від 0 до 25, яка вказує на максимально допустиму температуру нижче нуля.

Літнє бензинове масло маркується просто цифрами без додаткових букв, а всесезонні мають дві цифри (інтервал температур) і букву W.

Система класифікації масел, розроблена інститутом нафти в США, розрізняє автомастила за типами двигунів: існують окремо суміші для моторів, що працюють на дизелі і на бензині.

За стандартом API бензинові масла для машин, виготовлених раніше 2000 року, позначені маркуванням SG, SH, SJ. На етикетках продуктів, створених після 2000 року, з'являються ще й букви SL і SM. Суміші SJ \ SF є універсальними і підходять для всіх моторів.

Існує ще стандарт ACEA, розроблений для поділу масел за конструкційними характеристиками європейських двигунів. Масла, створені для експлуатації з бензиновими двигунами, позначаються маркуванням A1, A2, A3.

Щоб вибрати дійсно підходяще масло для конкретного автомобіля, необхідно спиратися на рекомендації автовиробника. Також велике значення має дотримання правил по заміні масла, перевищення допустимих інтервалів може згубно позначитися на роботі двигуна.

Ціна хороших масел для бензинових моторів починається з позначки 213 грн.