назад Фільтри
Тип диску: сталеві ×
Моє авто
Тип диску: сталеві ×
Ціна
Від:
до:
Звʼяжіться з нами

Сталеві диски

? як обрати

Як підібрати диски?
1. Подивіться розмір на бічній стороні встановленого диска. Він наведений в такому вигляді: 6,5JxR15 ET33 4*98 D58.1.
2. Альтернативні варіанти розмірів дисків вказані в керівництві на автомобіль, на стійці кузова, дверях водія, на кришці паливного лючка або «бардачка».
3. Скористайтеся підбирачем по авто або фільтром на нашому сайті.

Фільтри

Товарів з цим набором фільтрів не знайдено. Для скидання фільтрів, будь ласка натисніть "Скинути фільтри" і спробуйте задати інші параметри.

4,5
856 оцінок
Наші переваги
Оптові ціни
1 рік розширеної гарантії
10 років на ринку
Власні склади у Києві, Харкові, Львові, Одесі та Дніпрі
Офіційний дилер Michelin, Goodyear, Continental, Gislaved, Uniroyal

Сталеві колісні диски від кращих виробників

У процесі підбору нових комплектуючих для будь-якого транспортного засобу експерти рекомендують приділити пильну увагу двом сферам: габаритам і технічним характеристикам, а також типу дисків.

Коли відомі всі основні фізичні параметри (монтажний діаметр, ширина і виліт, число, діаметр і форма кріпильних отворів), варто подумати про те, який тип дисків буде найкращим в конкретних умовах експлуатації. Багато українців з року в рік обирають для себе якісні і доступні за ціною сталеві диски (також їх називають залізними або штампованими). У порівнянні з литими такі комплектуючі виглядають простіше і коштують дешевше. У списку їх недоліків більш висока вага і ризик деформації.

Сталеві автомобільні диски: докладніше про технологію виробництва

Основна причина доступної вартості штампованих виробів криється в технології виробництва. Компанії-виробники майстерно налагоджують всі технологічні процеси таким чином, щоб вони займали якомога менше часу. Завдяки сучасному обладнанню сталеві диски виготовляються при мінімальному втручанні людських трудових ресурсів. Крім здешевлення продукції автоматизація також сприятливо позначається на якості. Штамповані диски можуть похвалитися точною геометрією, вивіреними габаритами і ретельно збалансованими параметрами.

Саме ці причини спонукають виробників самих різних типів транспорту використовувати саме сталеві диски для первинного оснащення своїх нових моделей.

У загальних рисах виготовлення штампованих комплектуючих виглядає наступним чином:

  • розкрій металевих листів і створення заготовки (дві деталі: обід і серцевина);
  • етап формування (на спеціальному пресі кожній деталі надають потрібну конфігурацію);
  • складання (за допомогою зварювальних швів елементи об'єднуються в єдиний виріб);
  • нанесення захисних покриттів (фарбування, захист від корозії і пошкоджень).

Щоб уникнути перегріву гальмівних вузлів автомобіля і підвищення аеродинамічних якостей, виробники оснащують залізні диски рядом отворів.

На відміну від низькоякісних матеріалів, які зазвичай використовувалися до 1980 року (низьковуглецева сталь), сучасні сплави мають досить високий запас міцності. Найчастіше це низьколегована сталь, рідше легована.

Кому і навіщо варто купити сталеві колісні диски

Однією з головних переваг штампованих комплектуючих є здатність витримувати значні навантаження. Склад і структура металу такі, що сталеві диски відносно легко витримують сильні удари і високе навантаження. На відміну від сплавів, з яких виготовляють литі диски, сталь здатна гасити силу бокового удару і тим самим захищає весь виріб від незворотних ушкоджень.

Навіть в разі, коли штамповані диски виявляються деформованими або зім'ятими, їх можна відновити. Більшість ремонтних майстерень надають такі послуги. В результаті, немає необхідності купувати комплект нових дисків, адже після ремонту їх можна продовжувати експлуатувати.

Експерти рекомендують саме сталеві диски тим автомобілістам, які їздять по різних дорогах: в межах міста, по міжміським трасам і шосе, сільським стежкам і бездоріжжю. Якщо високий ризик потрапити колесом в яму або наїхати на гострий камінь, краще використовувати диски, які легко відремонтувати.

Що варто знати, перш ніж купити штамповані диски

При тому, що виробничий процес порівняно швидкий і дешевий, він має кілька недоліків. Наприклад, використовуючи технологію штампування, не можна виготовити тонкі і легкі деталі. Заготовки для сталевих дисків досить важкі і щільні. У цьому головна відмінність таких виробів від литих.

В ході експлуатації сталеві диски можуть надавати на підвіску додаткове навантаження і тим самим скорочувати термін їх служби. Автомобілісту необхідно уважно стежити за станом цих деталей і вчасно їх ремонтувати. Також варто відзначити, що внаслідок підвищеної ваги штамповані диски можуть вплинути на загальний комфорт водія і його пасажирів під час руху автомобіля.

Рейтинг популярності литих дисків також знижує їх непривабливий зовнішній вигляд. Прагнучи знизити собівартість таких комплектуючих, виробники розробляють для них найпростіші дизайни. Щоб трохи прикрасити свій транспортний засіб, автомобілісти вважають за краще купити сталеві диски в комплекті з декоративними ковпаками.

Як продовжити термін служби штампованим дискам

Корозія є одним з головних факторів, що скорочують період використання комплектуючих. Щоб надійно захистити диски від іржі, виробники використовують порошкові емалі або ж двокомпонентні акрилові фарби. Завдяки якісній полімеризації і тому, що в покритті відсутні пори, захисний шар виходить рівномірним і щільним. Він не дозволяє сталі окислюватися і тим самим запобігає появі і поширення іржі.

Однак в ході експлуатації (і навіть при монтажі) диски отримують масу дрібних подряпин, а в разі ударів або зіткнень без покриття можуть виявитися великі ділянки стали. Тут і з'являється корозія, якщо автомобіліст не прийме екстрених заходів.

Перед тим як купити сталеві диски, варто підготувати набір для швидкого ремонту: наждачку або корщетку, знежирюючу рідину або розчинник №646 / 647, аерозольний епоксидний грунт і фарбу для дисків потрібного кольору.

Порядок роботи з відновлення цілісності покриття дуже простий:

  • зачистити місце пошкодження;
  • знежирити поверхню;
  • нанести грунт в один шар;
  • покрити ділянку двома шарами фарби.

Профілактична чистка дисків допоможе уникнути появи нових подряпин, так як будуть змиті грудки бруду і інші забруднення. У зимовий час диски варто очищати частіше, щоб реагенти з сіллю в складі не пошкодили захисне покриття. Якісний додатковий догляд забезпечать різні засоби для дисків, вони гарантують антистатичний і гідрофобний і ефект, а також зведуть до мінімуму вплив колодкового пилу.

Інтернет-магазин Інфошина представляє найширший асортимент різних за параметрами і ціною комплектуючих. Тут ви зможете дуже швидко підібрати і вигідно купити сталеві диски. В Україні доставка здійснюється за допомогою кращих поштових служб. Також існує можливість самовивозу: пункти видачі розташовані в п'яти найбільших містах країни.

📌 Популярні бренди дисків

Найпопулярніші бренди дисків • ZW TechLine Replica Disla Кременчуг

📌 Популярні діаметри дисків

Найпопулярніші діаметри дисків • 13 14 15 16 17

📌 Скільки коштують сталеві диски

У каталозі інтернет-магазину сталеві диски представлені за ціною Від 940 до 9125 грн.